Magnum 25

гарантийное и послегарантийное обслуживание

Re: Magnum 25

Сообщение antigua » 10 апр 2019, 11:51

К предыдущему сообщению.
Нашел второй брелок - работает идеально. Возможно есть смысл попробовать перепривязать 1 брелок? Сообщите пожалуйста комбинацию сброса Персонального кода.
Спасибо
antigua
Пользователь
Пользователь

Сообщение Taras Matviiv » 11 апр 2019, 11:46

antigua писал(а):Нашел второй брелок - работает идеально. Возможно есть смысл попробовать перепривязать 1 брелок? Спасибо

брелок немного поломаный, смысла привязывать нет, ремонтируйте или докупайте новый
Taras Matviiv
Продвинутый установщик
Продвинутый установщик

Сообщение Mick » 16 авг 2019, 20:23

Доброго дня!

У мене два питання по вбудованому тризонному акустичному датчику удара.

1) Які значення всіх трьох зон за замовчуванням? Бо я намагався налаштувати, і схоже, лише гірше стало, хочеться повернути значення в початкові.
2) Підкажіть, будь ласка, послідовність нумерації зон. Попереджувальна зона 1, а 3 - це вже спрацьовування сигналізації, чи навпаки?
Mick
Пользователь
Пользователь

Сообщение admin » 20 авг 2019, 11:05

Mick писал(а):Доброго дня!

1) Які значення всіх трьох зон за замовчуванням? Бо я намагався налаштувати, і схоже, лише гірше стало, хочеться повернути значення в початкові.
2) Підкажіть, будь ласка, послідовність нумерації зон. Попереджувальна зона 1, а 3 - це вже спрацьовування сигналізації, чи навпаки?

1. Всі три зони мають можливості бути запрограмованими від 0 до 32. В заводських налаштуваннях на всіх трьох зонах встановлено 16.
Повернути на заводські налаштування можливо лише через повне скидання на ЗН, але є інший варіант.
Кожну з 3 зон довести до нуля, а потім 16 разів піднімати значення. Це і буде ЗН.
2. Датрик має три зони: 1 Попереджувальна (сигналізація не спрацьовує -лише попереджувальні сигнали) 2. Основна ( для тривоги) 3. Для роботи під час увімкненого двигуна ( тривога також можлива - включені фільтри для того щоб робота двигуна не сприймалась як фактор для тривоги) В кожній цій зоні є
незалежне регулювання чутливості від 0 до 32, яке ви регулюєте.
Термінова технічна підтримка 067-444-3-555
admin
Администратор
Администратор

Сообщение Mick » 25 авг 2019, 11:56

admin писал(а):
Mick писал(а):Доброго дня!

1. Всі три зони мають можливості бути запрограмованими від 0 до 32. В заводських налаштуваннях на всіх трьох зонах встановлено 16.
Повернути на заводські налаштування можливо лише через повне скидання на ЗН, але є інший варіант.
Кожну з 3 зон довести до нуля, а потім 16 разів піднімати значення. Це і буде ЗН.
2. Датрик має три зони: 1 Попереджувальна (сигналізація не спрацьовує -лише попереджувальні сигнали) 2. Основна ( для тривоги) 3. Для роботи під час увімкненого двигуна ( тривога також можлива - включені фільтри для того щоб робота двигуна не сприймалась як фактор для тривоги) В кожній цій зоні є
незалежне регулювання чутливості від 0 до 32, яке ви регулюєте.

Дякую, все налаштував!
Mick
Пользователь
Пользователь

Пред.

Вернуться в Техподдержка