Страница 1 из 1

Разные брелки

СообщениеДобавлено: 06 апр 2018, 01:17
sultan08
Здравствуйте,купил б/у авто,продавец говорит что на нем установлена сигнализация, но в брелке нужно поменять батарейки, на ключах 2 разных брелока (фото прилагаю), причём в тот что с красными кнопками он сказал что можно установить сим карту и видеть через программу где авто.
Почему 2 разных брелока? Как узнать какая на авто сигнализация?

Re: Разные брелки

СообщениеДобавлено: 06 апр 2018, 13:11
Taras Matviiv
Різні брелки - бо один новий докупили, так буває, це нормально.
А от на рахунок програми і місцеположення - тут нічого не відомо. Треба точні дані про сигналізацію. Подзвоніть на неї і запросіть "сервисное сообщение", і текст повідомлення викладіть сюди, окрім ІМЕІ бо це конфінеційна інформація.

Re: Разные брелки

СообщениеДобавлено: 06 апр 2018, 13:26
sultan08
Дякую. Тобто в мене якась модель сигналізації і до неї два різних брелка, бо як було 2 однакових, то 1 наприклад втратили і купили інший просто не такий на вигляд? Вибачте за тупі запитання, сигналізацією я ще не користувався, так як продавець сказав замінити батарейки в пультах. Після того як я заміню батарейку, яким пультом мені вмикати і вимикати сигналізацію?

Re: Разные брелки

СообщениеДобавлено: 06 апр 2018, 15:47
Taras Matviiv
sultan08 писал(а):Тобто в мене якась модель сигналізації і до неї два різних брелка, бо як було 2 однакових, то 1 наприклад втратили і купили інший просто не такий на вигляд?

саме так
sultan08 писал(а):Після того як я заміню батарейку, яким пультом мені вмикати і вимикати сигналізацію?

яким захочете таким і користуйтесь.